K a - r e l a k s  


        

© 2002-2012 marcin guzik


Urodziłam się w 1972 roku w Wadowicach jako zodiakalny baran. Już od pierwszych godzin mojego przyjścia na świat, dałam się poznać jako uparciuch i nadpobudliwe niemowlę. Te cechy jednak pozwoliły mi w przyszłości na realizację marzeń i pomogły w rozwijaniu swojej pasji.

Całe moje życie jest silnie związane z uprawianiem sportu, ale dopiero uczęszczanie na treningi z piłki siatkowej, ukierunkowało moją późniejszą decyzję związaną z wyborem uczelni - AWF Kraków.


Rok po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w szkole średniej i prowadziłam w Wadowickim Centrum Kultury zajęcia z aerobiku. Frekwencja na zajęciach przeszła moje najśmielsze oczekiwania, a apetyt na otwarcie własnego klubu rósł.

Chcąc podnosić swoje kwalifikacje, zaczęłam jeździć na międzynarodowe konwencje fitness. Szkolenia pomogły mi w wyrobieniu własnego stylu oraz w swobodnym poruszaniu się w różnych formach zajęć aerobowych.

W 1998 roku poprowadziłam pierwsze zajęcia we własnym klubie rekreacji i promocji zdrowia Ka - relaks.

Nadal jednak dużo uwagi poświęcam szkole i to właśnie ona daje mi spełnienie jako pedagog. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą i próbuję - z niezłym skutkiem - zaszczepić w nich zamiłowanie do sportu i dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną.

Mam na swym koncie zorganizowanie maratonu aerobiku, warsztatów dla nauczycieli wf oraz lekcji pokazowych.

Fitness jest moją pasją. Uwielbiam prowadzić zajęcia, najważniejsza jest dla mnie zadowolona mina moich klientek.